E shtunë, 15 Gusht, 2020

Na ndiqni

884NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
96AbonentëAbonohu

Studime dhe hulumtime

Continue to the category

Shkrime autoriale

Continue to the category

Kalendari

Gusht 2020
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

UDHËRRËFYES I RËNDËSISHËM KUR ZBRESIN SËMUNDJET. Këshilla dhe mësime lidhur me virusin corona

UDHËRRËFYES I RËNDËSISHËM KUR ZBRESIN SËMUNDJET  Besimi në kader, e mira dhe e keqja, është shtyllë e imanit dhe sekret i...

MBUROJAT PARANDALUESE SHERIATIKE PREJ SËMUNDJEVE ABSTRAKTE DHE KONKRETE. Këshilla dhe mësime lidhur me virusin corona

MBUROJAT PARANDALUESE SHERIATIKE PREJ SËMUNDJEVE ABSTRAKTE DHE KONKRETE    Në kohën e përshpejtimit të përhapjes së virusit Corona (sëmundja Covid-19), me zgjerimin e...

10 Sfidat e Jetës – Rashit Zylfiu

10 SFIDAT E JETËS Ky libër vjen në duart tuaja si rezultat i inspirimit  nga një program televiziv që titullohet “Momenti”,nga autori...