E diel, 24 Tetor, 2021

Na ndiqni

884NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
98AbonentëAbonohu

Studime dhe hulumtime

Continue to the category

Shkrime autoriale

Continue to the category

Kalendari

Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

UDHËRRËFYES I RËNDËSISHËM KUR ZBRESIN SËMUNDJET. Këshilla dhe mësime lidhur me virusin corona

UDHËRRËFYES I RËNDËSISHËM KUR ZBRESIN SËMUNDJET  Besimi në kader, e mira dhe e keqja, është shtyllë e imanit dhe sekret i...

MBUROJAT PARANDALUESE SHERIATIKE PREJ SËMUNDJEVE ABSTRAKTE DHE KONKRETE. Këshilla dhe mësime lidhur me virusin corona

MBUROJAT PARANDALUESE SHERIATIKE PREJ SËMUNDJEVE ABSTRAKTE DHE KONKRETE    Në kohën e përshpejtimit të përhapjes së virusit Corona (sëmundja Covid-19), me zgjerimin e...

10 Sfidat e Jetës – Rashit Zylfiu

10 SFIDAT E JETËS Ky libër vjen në duart tuaja si rezultat i inspirimit  nga një program televiziv që titullohet “Momenti”,nga autori...