E diel, 17 Tetor, 2021
Ballina Etiketimet ESE

Etiketim: ESE

Kur do të kthehesh?

Pse të mërzitem?

Ti dhe unë!

Kush je ti?

Me te lexuarat

5. Mjedisi dhe mbrojtja e tij në vështrimin islam

Mjedisi dhe mbrojtja e tij në vështrimin islam Subjekti: Mjedisi dhe mbrojtja e tij në vështrimin islam Burimi : Akademia Ndërkombëtare e Fikhut Islam Vendimi : nr.185(11/19) Përzgjodhi...