E premte, 30 Tetor, 2020
Ballina Etiketimet SHENJA

Etiketim: SHENJA

Kur do të kthehesh?

Pse të mërzitem?

Ti dhe unë!

Kush je ti?

Me te lexuarat

5. Mjedisi dhe mbrojtja e tij në vështrimin islam

Mjedisi dhe mbrojtja e tij në vështrimin islam Subjekti: Mjedisi dhe mbrojtja e tij në vështrimin islam Burimi : Akademia Ndërkombëtare e Fikhut Islam Vendimi : nr.185(11/19) Përzgjodhi...